• Lokalizacja Domków Magnolia.
    ul. Bazyliszka 6, 76-107 Rusinowo
LOKALIZACJA

Jak dojechać:
Nasz ośrodek mieści się przy ul. Bazyliszka 6 w Rusinowie. Jadąc od strony Sławna przez Naćmierz, w Rusinowie 100 metrów za kościołem należy skręcić przy kapliczce w prawo i zjechać 400 metrów drogą z betonowych płyt, a następnie skręcić w prawo w ulicę Bajkową. Jadąc prosto około 500 metrów na skrzyżowaniu skręcić w lewo w ulicę Bazyliszka i po 100 metrach po prawej będzie nasz ośrodek. Jadąc od strony Darłowa przez Barzowice wjeżdżając do Rusinowa po 100 metrach zaraz za kapliczką znajdującą się po lewej stronie należy skręcić w lewo.
Dalej droga jest taka sama jak w opisie powyżej.

Domki drewniane MAGNOLIA znajdują się w spokojnej miejscowości Rusinowo, położonej pomiędzy Darłowem a Jarosławcem. Bliskość lasu oraz liczne ścieżki pozwalają zarówno na piesze jak i rowerowe wycieczki po okolicy. Morze znajduje się w odległości 600 - 800 metrów od posesji i prowadzi przez las. Piaszczysta i szeroka plaża przyciągnie najbardziej wymagających wczasowiczów. Rozrywek można szukać w pobliskim miasteczku Jarosławcu, w którym można znaleźć liczne kawiarnie, kluby, smażalnie ryb, czy też Aquapark. W Rusinowie domy gościnne serwują pyszne domowe obiady.

Orientacyjne odległości:
plaża - 600 m, Aquapark w Jarosławcu - 3,5 km, Aquapark w Darłowie - 18 km, poczta, bankomat, lekarz, apteka - 3,5 km, stołówka - 700 m, sklep spożywczy - 1,2 km, przystań żeglarska (Jezierzany) - 5 km, jezioro Kopań - 2 km, jezioro Wicko - 8 km.

X Zamknij